Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co na srdci - to v návštěvní knize !

aneb

vaše připomínky, náměty a tipy na kapely

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vstupné

(Vláďa von St., 10. 6. 2010 20:43)

Ahoj, vstupné na tento koncert bude 100,-Kč.

vlezné

(Káča, 10. 6. 2010 15:43)

Ahoj, chtěla bych se zeptat kolik bude vstupné na koncert 24.6. (Pitocha a Poletíme?), nemůžu to nikde najít. Díky moc a mějte se

Fulltext a Facebook

(Vláďa von St., 6. 4. 2010 18:41)

Josef Gregor - Předně děkujeme za pochvalu. Tyto stránky jsou v provozu teprve krátký čas. Než je najdou Googleboti, trvá to přibližně měsíc. Dalším fulltextovým vyhledávačům to trvá taky pěkně dlouho. Nechceme živit placené domény, ani placené stránky. Stačí, že oficiálních pár spravuji, takže samozřejmě vím vše, co jste napsal. Jen to chce onu netovou trpělivost. Stránky na FB nejsou výhradní. Jsou určené výhradně pro tvory, bydlící na FB. Takže mějte strpení, je to na nulách a jedničkách, nikoliv tedy v naší moci. A těšíme se na setkání...třeba někdy.

FACEBOOK - FUJ

(Josef Gregor z Poličky, 6. 4. 2010 8:38)

Dobrý den,

program vašich chystaných koncertů je super - držím palce a jen tak dál.

Jedinou výtku, zato však zásadní, mám proti výhradní prezentaci na Facebooku. Věřte tomu, nebo ne, ale ne každý a ne každý kulturně zaměřený člověk se pohybuje na této "sociální síti pro asociály". Sdělená informace od kamaráda, že v červnu bude v Litomyšli Původní Bureš mě vedla k hledání na internetu.

A světe div se ... google vyhodil jenom nějaké facebookovské nesmysly. Další cesta vedla na stránky Původního Bureše, kde bylo místo konání popsáno přece jenom přesněji. Takže opakovaný dotaz na google a ANO ty facebookovské nesmysly jsou opravdu správně a přes ně se musí přejít na tyto stránky.

Samozřejmě Vám neberu Vaši touhu po sebenaplnění kdekoliv se Vám zlíbí, ale pokud by to bylo jenom trochu možné, otevřete cestu (vyhledání těchto stránek běžnou cestou) i jiným lidem, než facebookářům.

Děkuji za pozornost